شرکت های نام برده تنها بخشی از مشتریان خوشنام و کاملا نام آشنا در صنعت کشور بوده که تصاویر قابل مشاهده برخی از پروژه های تکمیل شده آنها را نمایش می دهد.در صورت لزوم به اطلاعات بیشتر به بخش مشتریان ما در منو سایت مراجعه کنید.

مجموع فرآیند طراحی،ساخت،ماشینکاری،جوش و برش و مونتاژ و نصب و راه اندازی  اینگونه قطعات توسط شرکت ذوب و تکمیل و به سفارش مشتریان اصلی شرکت همچون : شرکت فولاد مبارکه اصفهان ،نیروگاه شهید منتظری،شرکت ذوب آهن اصفهان،شرکت سوره،شرکت سنگین صنعت کوهپایه،پالایشگاه اصفهان،شرکت فولاد آلیاژی ایرانیان،فولاد زرند،فولاد کرمان،صنایع فولاد سفیددشت چهارمحال،فولاد هرمزگان،شرکت فولاد بردسیر،شرکت ایریتک،و… اشاره کرد.

  • یکی از مهم ترین خدمات و امکانات شرکت ذوب و تکمیل انجام کلیه پپروژه های ساخت و ماشینکاری قطعات و تجهیزات صنعتی،صنایع فولاد،شرکت های صنعتی،فرآوری سنگ و معادن،پتروشیمی و پالایشگاهی و نیروگاه ها می باشد.

مشخصات قطعات و متعلقات

ابعاد چنین قطعات و متعلقای در صنایع فولاد متفاوت است و بستگی به شرایط،نوع فرآیند بکارگیری و.. دارد.این ابعاد می تواند از حدود ۶۰ سانت تا حدود ۳/۵ متر و بالاتر باشد.

وزن چنین قطعات و متعلقات نیز بسته به شرایط ابعاد متفاوت است.در صنایع فولاد معمولا وزنی معادل ۲۰۰ کیلو تا ۱ تن به بالا را دارا می باشد.

جنس قطعات،متعلقات و تجهیزات مربوطه بستگی به نوع سفارش،نوع کاربرد،محل قرار گیری و سایر اطلاعات مرتبط با حوضه فنی دارد ولی معمولا از جنس آهن،چدن و آهن آلیاژی با گرید پایین می باشد.

آمار جالب

ما مفتخر به داشتن سالیان تجربه در صنعت هستیم

۰

پروژه ها

۰

مشتری ها

۰

اعضا

۰

جوایز

۱۵ سال تجربه در صنعت

دریافت اطلاعات شما

مشاوره!

سایر خدمات...

ساخت استراکچر صنعتی

ساخت انواع استراکچر صنعتی

از جمله مهم ترین متعلقات و تجهیزات پالت کار که از جمله فعالیت های زیر مجموعه شرکت ذوب و تکمیل می باشد حمال وسط آن یا به اصطلاح صنعتی سنتر پارت است.

ساخت تجهیزات فولاد سازی

ساخت تجهیزات صنایع فولاد

یکی از مهم ترین قطعات و تجهیزات صنایع فولاد و شرکت های وابسطه تجهیزات بازوی لوپر می باشد.

چرا مشاوره با ما؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

شرکت مهندسی صنعتی ذوب و تکمیل همواره سعی در بهبود و پیشرفت حوضه صنعت کشور داشته است.