ساخت تجهیزات،متعلقات و ماشین آلات

یکی از فعالیت های شرکت ذوب و تکمیل که از سالیان ابتدای فعالیت این مجموعه همواره مورد ارزیابی و انجام قرار گرفته بوده است، تولید تخصصی ماشین آلات صنعت فرآوری سنگ،معادن و صتایع وابسطه است. این شرکت با هدف توسعه و بهینه کردن عملکرد دستگاه های صنعت سنگ، تلاش در بالا بردن کیفیت سنگ فرآوری شده و ضایعات وابسطه به سنگ فعالیت های خود را ادامه داد. واحد تحقیق و توسعه این شرکت با بهره گیری از پیشرفته ترین نرم افزارهای مهندسی و استفاده از استانداردهای روز دنیا در کنار پرسنلی با تجربه در این صنعت اقدام به طراحی و بومی سازی دستگاه های نوین این صنعت از جمله اره های برش،دستگاه های تایل و سایر ماشین آلات نموده است.شرکت مهندسی صنعتی ذوب و تکمیل  آماده ارایه هرگونه مشاوره جهت راه اندازی و تامین ماشین آلات صنعت فرآوری سنگ با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و مونتاژ عالی می باشد.

یکی از مهم ترین تجهیزات و ماشین آلات اختصای صنایع سنگ و فرآوری سنگ اَره برش سنگ یا Gange Saw می باشد.همانطوذ که می دانید در سال های گذشته کارخانجات و شرکت های فعال در زمینه سنگ برای برش کوپه سنگ ها به قطعات اسلب مجبور به استفاده از اَره ای با نام قُله بُر بودند.این ماشین آلات علاوه بر اصطحلاک بالا،مصرف زیاد انرژی و سخت بودن قرار گیری کوپ سنگ در زیر آن به دلیل استفاده از تیغه های محدود امکان استفاده و برشنهایت ۴ عدد در هر مرتبه را فراهم می ساخت.در شرایطی که اَره سوپر یا Gange Saw قادر است چیزی بیش از ۲ برابر آن را در هر مرتبه مهیا سازد.در شرایطی که دارای آسانسور حمال بوده و نحوه کار را بسیار ساده تر کرده است.

این شرکت قادر است علاوه بر ساخت ماشین آلات سنگ و فرآوری سنگ،باداشتن واحد های لازم مانند:جوش و برش و مونتاژ،ماشینکاری،کوره صنعتی،سنگ زنس،کف تراشی و خشن تراشی و سایر واحد های مورد نیاز جهت ساخت تجهیزات خاص و استراکچرهای خاصبرای ساخت ماشین آلات مخصوص در زمینه سنگ نیاز مشتریان خود را تامین و به مرحله پیاده سازی نزدیک کند.

شرکت مهندسی صنعتی ذوب و تکمیل دارای پرسنل مجرب در زمینه نصب سایر تجهیزات ماشین آلات سنگ،راه اندازی ماشین آلات مربوطه و انجام کلیه مراحل تا تکمیل فرآینده پروژه و بهره برداری توسط دستگاه می باشد.